dr n. med. Hubert Bogacki

Lekarz radiolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwent wydziału lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, które ukończył w 2013 r. Absolwent studiów podyplomowych z medycyny estetycznej dla lekarzy GWSH w Katowicach. Asystent i wykładowca PUM, studentów polskojęzycznych i anglojęzycznych. Uczestnik kilkudziesięciu krajowych i międzynarodowych konferencji, warsztatów i kursów z medycyny estetycznej, w tym w LA, Monaco, Atenach. Obecnie związany ze szpitalem klinicznym SPSK1 PUM w Szczecinie.

W Ticket to LA specjalizuje się w diagnostyce obrazowej (usg) oraz zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. 

lek. Beata Kalinowska-Pyrgiel

Lekarz radiolog

dr n. med. Norbert Czapla

Lekarz specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii plastycznej

Uczestnik i prelegent licznych kursów i sympozjów naukowych. Nauczyciel akademicki Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Organizator licznych szkoleń z medycyny estetycznej dla lekarzy. Pacjenci cenią go za komunikatywność podczas konsultacji i skrupulatność w trakcie przeprowadzania zabiegów.

W naszych gabinetach dr Czapla wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii jednego dnia oraz chirurgii plastycznej w tym chirurgiczną korektę powiek oraz korektę uszu.

lek. Kinga Keim

Specjalista pediatrii

Obecnie związana z Oddziałem Dziecięcym z pododdziałem Neurologii Dziecięcej w Gorzowie Wielkopolskim gdzie opiekuję się małymi pacjentami w ramach Szpitalnego Oddziału Ratunkowego dla Dzieci. Doświadczenie zawodowe zdobywała rozpoczynając pracę w Klinice Pediatrii, Endokrynologii, Diabetologii, Chorób Metabolicznych i Kardiologii Wieku Rozwojowego SPSK1 PUM oraz Oddziale Pediatrii, Pulmonologii i Alergologii SPS ZOZ Zdroje. Od 2011 pełni również rolę lekarza rodzinnego wielu małych podopiecznych w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. Posiada liczne certyfikaty z zakresu ultrasonografii u dzieci a jej zawodową pasją jest badanie USG płuc, które wykonuje od 2011 roku. W 2021 roku uzyskała dyplom ukończenia kursu doradcy laktacyjnego w Centrum Nauk o Laktacji.

W Ticket to LA Pani Doktor przyjmuje małych pacjentów, również w weekendy.

lek. Maciej Klepajczuk

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Specjalizuje się w zakresie Ortopedii w Klinice Ortopedii Traumatologii i Onkologii Narządu ruchu PUM. Uczestnik wielu kursów ortopedycznych polskich oraz zagranicznych. 

W Ticket to LA świadczy usługi medyczne z dziedziny leczenia urazów, przedoperacyjnego leczenia chorób zwyrodnieniowych, onkologii narządu ruchu oraz medycyny regeneracyjnej.

lek. Katarzyna Soszyńska

Lekarz specjalista radiolog

Wykonuje badania USG piersi

dr n. med. Tomasz Jackowski

Endokrynolog, diabetolog

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń z zakresu endokrynologii i diabetologii dziecięcej m.in.:

  • zaburzenia wzrastania,
  • zespoły genetyczne (zespół Turnera, zespół Silver-Russell, zespół Prader-Willi),
  • zaburzenia odżywiania (otyłość i jadłowstręt psychiczny),
  • przedwczesne lub opóźnione dojrzewanie płciowe,
  • choroby nadnerczy,
  • cukrzyca typu 1 i 2 u dzieci i młodzieży.

dr n. med. Krzysztof Sindrewicz

Laryngolog

Jest specjalistą w dziedzinie laryngologii (otorynolaryngologii). Jest absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończył z wyróżnieniem. Doktor Sindrewicz specjalizuje się w leczenu schorzeń oraz wykonuje zabiegi laryngologiczne nosa, gardła, krtani, uszu oraz szyi.

lek. Paulina Hermanowicz

Lekarz specjalista dermatologii

Olena Ponomarenko

Rejestratorka medyczna i asystentka administracyjna